Otvoriť ponuku pre mobilné zariadenia
Aplikácia Happy

Happy Baby

Užitočná aplikácia pre moderných rodičov - všetky dôležité informácie o tehotenstve a vývoji dieťaťa na jednom mieste. Aplikácia pozostáva z dvoch režimov: "Tehotenstvo" a "Dieťa".

Aplikácia Happy

Tehotenstvo

Pred narodením dieťaťa môžeš týždeň po týždni sledovať jednotlivé etapy tehotenstva - môžeš si poznačiť ako sa dieťa vyvíja, prírastok hmotnosti alebo nastaviť si pripomienky na vyšetrenia.

Viac

Bábätko

Po narodení dieťaťa môžeš mať vďaka aplikácii jednoduchý prehľad o frekvenciách spánku, kŕmení, môžeš si značiť poznámky či návštevy u pediatra.

Viac

Aplikácia Happy

Aplikácia pred pôdorom

podpora v každom štádiu tehotenstva

Zistita ako sa tvoje dieťa vyvíja

Odpočet dnído pôrodu

Aplikácia Happy Baby poskytuje rýchly prístup k informáciám a tvojom tehotenstve, v ktorom týždni sa nachádzaš a koľko dní do pôrodu ti ostáva. Podobné informácie nájdeš aj vo verzii pre otca. Okrem toho zistíš, čo sa zvyčajne stane so ženským telom v tomto období.

Aplikácia po narodení

život s bábätkom pod kontrolou

Z ktorého prsníkasi kojila naposledy?

Poznač si, ktoré prso používaš na kŕmenie a ako dlho. Nemusíš si to aspoň popri iných veciach a povinnostiach už viac pamätať.

Zistita ako sa tvoje dieťa vyvíja

Stiahnuť aplikáciu

Naša webová stránka využívajú tzv. "cookies" súbory k zlepšeniu služieb a na zostavovanie štatistík o návštevnosti. Používaním tejto stránky súhlasíte Pravidlá cookies.

Chápem
Asistent v tehotenstveAsistent v tehotenstve Asistent po pôrodeAsistent po pôrode