história značky

1993 - Bella Baby

Bella Baby  Ako sa trh s detskými výrobkami vyvíjal, TZMO začalo výrobu jednorazových plienok Bella Baby. V roku 1995 sú plienky Bella Baby dostupné v dvoch veľkostiach – pre chlapcov a pre dievčatá.

2000 - Tri veľkosti Predstavenie značky HappyPrvé plienky Happy sú dostupné v troch veľkostiach: Midi, Maxi, Junior.

2001 - Rok veľkých inovácií

Rok veľkých inovácií v detských plienkach – vonkajšia vrstva je nahradená priedušným laminátom, ktorý je míľnikom v poskytovaní väčšieho komfortu a starostlivosti o zdravú detskú pokožku.

2002 - Happy Newborn a Mini

Happy predstavuje dve veľkosti plienok pre najmenších: Newborn a Mini. Plienky Newborn majú špeciálny otvor na pupok – inovácia veľmi ocenená mamičkami a pôrodnými asistentkami.

 

 

2004 - Happy Before Newborn

Happy ponúka novú veľkosť Before Newborn pre predčasne narodené bábätká s pôrodnou váhou nižšou ako 2 kg. Najmenšia veľkosť so špeciálnym otvorom na pupok.

 

 

2004 - Extrakt zo zeleného čaju

Začíname výrobu vlhčených obrúskov pre deti a do balení plienok sú vkladané vrecúška na použité plienky.

2005 - Perfect fit


Plienky Happy predstavujú elastické zapínacie suché zipsy a absorpčné jadro so superabsorbentom obsahujúcim výťažky zo zeleného čaju, ktoré znižujú vznik odrenín, podráždenín a alergií. Happy rozširuje svoju ponuku o podložky na prebaľovanie – prvé podložky na trhu špeciálne pre bábätká.

 

2007 - Vlhčené obrúsky

Vlhčné obrúsky Vlhčené obrúsky sú dostupné v 3 variantoch navrhnutých tak, aby spĺňali rôzne potreby zákazníka: Silk&Cotton, Milk&Honey a Sensitive.

2008 - Nové veľkosti

Nové veľkosti Nové veľkosti Maxi Plus a Junior Extra v ponuke Happy umožňujú poskytnúť bábätkám dokonalú veľkosť.

2010 - 3D Flexi System

3D Flexi Systém Plienky Happy vo veľkostiach Maxi, Maxi Plus, Junior a Junior Extra sú vylepšené o 3D Flexi Systém. Plienky sa dokonalo prispôsobia telíčku bábätka a poskytujú perfektnú savosť.