Early Care System

Early Care System – novorodenci a najmenšie bábätká si vyžadujú špeciálne jemnú starostlivosť. Early Care System preto kladie dôraz na vlastnosti, ktoré sú pre ne absolútne najpodstatnejšie – mäkkosť, jemnosť, predchádzanie vyrážkam a podráždeniam citlivej detskej pokožky. Špeciálne embosovaná vnútorná vrstva z netkanej textílie zabezpečuje rýchlu absorpciu a jej jemná, mäkká štruktúra je mimoriadne nežná k citlivej pokožke najmenších. Spolu s mäkučkou vonkajšou vrstvou sa plienka správa ako tá najmäkšia spodná bielizeň. Priedušná vonkajšia vrstva chráni pred podráždeniami a indikátor vlhkosti uľahčuje rodičom rozhodovanie, kedy je potrebná výmena plienky.

Early Care System – je kombinácia vlastností, ktoré kladú dôraz na citlivú pokožku novorodencov a dojčiat.

 

air flow technology air flow technology

Priedušnosť plienky znamená prístup čerstvého vzduchu k pokožke bábätka, a teda predchádzanie vzniku vyrážok a minimalizáciu rizika podráždenia pokožky.

Priedušnosť plienok je to veľmi dôležitá vlastnosť, ktorá pomáha udržiavať zdravú pokožku bez podrážení a vyrážok, bez ohľadu na vek dieťatka. Preto je táto vlasnosť dôležitá u oboch systémov: Early Care System a 360° comfort system.

premium_dry.png
Špeciálna embosovaná netkaná textília urýchľuje absorpciu vlhkosti a zvyšuje pocit sucha.

1-extra-soft-cover.png
Vonkajšia povrchová vrstva plienky Super soft poskytuje pocit výnimočnej mäkkosti a pohodlia.


Špeciálny indikátor vlhkosti mení svoju farbu, čím upozorňuje rodičov na potrebu výmenu plienky.

 

latex_free.pngchlorine_free.pngodour_stop.png