360° comfort system

Ako dieťatko rastie, začína sa otáčať, loziť po štyroch, a nakoniec sa postaví a začne samo chodiť. Všetku svoju energiu využíva na to, aby sa naučilo samostatne spoznávať svet okolo seba. Plienka v tomto štádiu vývoja už nielenže musí poskytnúť pocit sucha (čo je jej základnou funkciou), ale aj umožniť maximálnu voľnosť pohybu dieťatka. Plienka je vybavená systémom elastických prvkov pozdĺž celého anatomicky tvarovaného savého jadra, výsledkom čoho je dokonalé pohodlie a žiadne obmedzovanie dieťatka v pohybe. Špeciálna distribučná vrstva zabezpečuje rýchlu absorpciu vlhkosti  po celej dĺžke plienky, a izoláciu vlhkosti od pokožky bábätka.

360° comfort system – kombinácia vlastností, ktoré umožňujú dieťatku voľnosť pohybu.

air flow technology air flow technology

Priedušné plienky zabezpečujú prísun čerstvého vzduchu k detskej pokožke, zabraňujú vzniku vyrážok a minimalizujú riziko podráždenia.

Priedušnosť plienok je to veľmi dôležitá vlastnosť, ktorá pomáha udržiavať zdravú pokožku bez podrážení a vyrážok, bez ohľadu na vek dieťatka. Preto je táto vlasnosť dôležitá u oboch systémov: Early Care System a 360° comfort system.

quick_dry.png
Špeciálna embosovaná netkaná textília urýchľuje absorpciu vlhkosti a zvyšuje pocit sucha.

5-flexi-fit.png
Systém elastických prvkov: široké sťahovače v páse spolu so širokými elastickými suchými zipsami  pre výnimočnú voľnosť pohybu.

5-anatomical-core.png

Anatomicky tvarované savé jadro dokonale „sedí” v rozkroku.

 

latex_free.pngchlorine_free.pngodour_stop.png